MK RENT Wypożyczalnia Samochodów Szczecin
ul. Korony Północnej 7u, 71-781 Szczecin Tel.: 513 449 449

Wynajem długoterminowy - rozwój firmy bez zbędnych wydatków

Firmy, których zaplecze samochodowe stale się rozwija , powinny szukać najbardziej optymalnego żródła finansowania floty aut. Skutecznym rozwiązaniem z powodzeniem stosowanym przez wiele innowacyjnych przedsiębiorstw na całym świecie, jest wynajem długoterminowy samochodów.

Przedsiębiorstwa, które decydują się na współpracę z MK RENT CARE w zakresie długoterminowego najmu samochodów oszczędzają nie tylko pieniądze ale i czas, który mogą przeznaczyć na skuteczny rozwój swojej działalności.

Wybierając tę formę finansowania najemca nie płaci całej wartości pojazdu, jak to jest w przypadku tradycyjnego leasingu. Pokrywa jedynie koszty użytkowania pojazdu oraz ma zagwarantowane:

- Pakiet usług serwisowych…serwis techniczny 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu oraz sezonowa wymiana i przechowywanie opon, usługa door to door.

- Ubezpieczenie wynajętej floty samochodów…czyli AC/OC/NW/KR. Zajmujemy się monitoringiem technicznym i merytorycznym przebiegu pojazdu. Zgłoszeniem i likwidacją szkody oraz auto zastępcze na czas naprawy.

Księgowość…czynsz płacony miesięcznie za wynajem samochodu można traktować jako koszt uzyskania przychodu.