MK RENT Wypożyczalnia Samochodów Szczecin
ul. Korony Północnej 7u, 71-781 Szczecin Tel.: 513 449 449

Auto zastpcze z polisy OC sprawcy

 

W świetle obowiązujących przepisów prawa osoba poszkodowana, której pojazd uległ uszkodzeniu z winy innego uczestnika ruchu drogowego ma prawo do najmu samochodu zastępczego. Wynajmując auto zastępcze w naszej firmie, możecie Państwo zrobić to w sposób bezgotówkowy. Wystarczy podpisać cesję wierzytelności z tytułu najmu samochodu, a o zwrot poniesionych kosztów MK Rent wystąpi bezpośrednio do Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy kolizji.

Po Auto Zastępcze mogą zgłaszać się zarówno podmioty gospodarcze jak i osoby fizyczne. Nie jest istotne czy autao używacie Państwo jako narzędzie pracy, czy jest ono potrzebne, by np. zawieźć dzieci do szkoły.

Zwracamy uwagę, że macie Państwo prawo do auta zastępczego nie tylko takiego które wskaże Wam Towarzystwo Ubezpieczeniowe w konkretnej wypożyczalni. Nie musicie Państwo korzystać z tanich wersji wiekowych samochodów niższych segmentów oferowanych przez TU. Przysługuje Wam samochód tej samej klasy, co Wasz uszkodzony pojazd. Pomyślcie Państwo o swoim komforcie i bezpieczeństwie,. Wybierzcie samochód zastępczy z MK rent.