Wypożyczalnia samochodów Szczecin

Wynajem aut w Szczecinie - samochód zastępczy z oc sprwacy

Zadzwoń do nas
auto z oc sprawcy

Oferta

Planujecie Państwo podróż służbową, wybieracie się na weekend za miasto, a może na kilka dni potrzebujecie auta zastępczego?  Wiemy, że wszystko może się zdarzyć. Oferujemy  wypożyczenie samochodu na dowolny czas. MK Rent dysponuje różnorodnymi samochodami  znakomicie wyposażonymi, z dowolnie i zależnie od potrzeb konfigurowanymi akcesoriami potrzebnymi w podróży (GPS, fotelik dla dziecka, łańcuchy śniegowe). Jeśli jest taka potrzeba, podstawimy zarezerwowany przez Państwa samochód w..
Zobacz więcej ►►
Potrzebujecie Państwo samochodu dla pracownika na kilkumiesięcznym kontrakcie, a może realizacja projektu oznacza czasową przeprowadzkę do innego miasta i wymaga dużej mobilności? A może po prostu wynajem samochodu jest  bardziej korzystnym dla Państwa rozwiązaniem?. Jednym nie musicie się Państwo martwić – zapewnimy auto idealnie dopasowane do Państwa potrzeb. Firmy, których zaplecze samochodowe stale się rozwija , powinny szukać najbardziej optymalnego żródła finansowania floty aut. Skuteczn..
Zobacz więcej ►►
  W świetle obowiązujących przepisów prawa osoba poszkodowana, której pojazd uległ uszkodzeniu z winy innego uczestnika ruchu drogowego ma prawo do najmu samochodu zastępczego. Wynajmując auto zastępcze w naszej firmie, możecie Państwo zrobić to w sposób bezgotówkowy. Wystarczy podpisać cesję wierzytelności z tytułu najmu samochodu, a o zwrot poniesionych kosztów MK Rent wystąpi bezpośrednio do Towarzystwa Ubezpieczeniowego sprawcy kolizji. Po Auto Za..
Zobacz więcej ►►
Biznes-VIP
BIZNES-VIP SERVICE, oferuje wynajem prestiżowych samochodów marki Mercedes – Benz Klasy C, E, S, V, a także BMW serii 7. Wszystkie oferowane przez nas samochody są nowe i w doskonałym stanie technicznym. Zapewniamy obsługę doświadczonych kierowców, którzy bezpiecznie i komfortowo dowiozą pasażerów do miejsca przeznaczenia. Nasi kierowcy przejechali tysiące kilometrów w najróżniejszych warunkach zdobywając doświadczenie niezbędne do tego aby teraz móc jeździć..
Zobacz więcej ►►