Wypożyczalnia samochodów Szczecin

Wynajem aut w Szczecinie - samochód zastępczy z oc sprwacy

Zadzwoń do nas
auto z oc sprawcy

Wynajem Długoterminowy

Wynajem Długoterminowy

Potrzebujecie Państwo samochodu dla pracownika na kilkumiesięcznym kontrakcie, a może realizacja projektu oznacza czasową przeprowadzkę do innego miasta i wymaga dużej mobilności? A może po prostu wynajem samochodu jest  bardziej korzystnym dla Państwa rozwiązaniem?. Jednym nie musicie się Państwo martwić – zapewnimy auto idealnie dopasowane do Państwa potrzeb. Firmy, których zaplecze samochodowe stale się rozwija , powinny szukać najbardziej optymalnego żródła finansowania floty aut. Skutecznym rozwiązaniem z powodzeniem stosowanym przez wiele innowacyjnych przedsiębiorstw na całym świecie, jest średnio i długoterminowy wynajem samochodów.

Przedsiębiorstwa, które decydują się na współpracę z MK RENT CARE w zakresie długoterminowego najmu samochodów oszczędzają nie tylko pieniądze ale i czas, który mogą przeznaczyć na skuteczny rozwój swojej działalności. Wybierając tę formę finansowania najemca nie płaci całej wartości pojazdu, jak to jest w przypadku tradycyjnego leasingu. Pokrywa jedynie koszty jego użytkowania.

Wynajem średnio i długo terminowy to idealny wybór. MK Rent  w zależności od Państwa potrzeb oferuje różnorodne samochody wszystkich segmentów.  Dbamy o to aby zoptymalizować koszty wynajmu samochodów dla  naszych klientów, dlatego tworzymy realne kosztorysy, zawierające:

  • pełne ubezpieczenie samochodu w zakresie AC, OC i NW. Zapewniamy także monitoring techniczny i merytoryczny przebiegu pojazdu. Gdyby zdarzył się wypadek, kolizja lub zwykła awaria zgłoszenie i likwidacja szkody oraz auto zastępcze na czas naprawy
  • limity kilometrów uzależnione od Państwa indywidualnych wymagań,
  • wszelkie koszty eksploatacyjne zwiazane z użytkowanie samochodu w tym pakiet usług serwisowych, serwis techniczny 24h na dobę przez 7 dni w tygodniu oraz sezonowa wymiana i przechowywanie opon, usługa door to door.
Wynajem średnio i długo terminowy jest znakomitą alternatywą dla leasingu – zwalnia Państwa z wieloletnich zobowiązań finansowych i skomplikowanych procedur bankowych. Z  nami oszczędzacie Państwo także czas, bo to my zajmujemy się obsługą techniczną i serwisem samochodów, ponosząc wszelkie koszty, a na czas postoju samochodu w serwisie zapewniamy samochód zastępczy..
Samochód jest do Państwa dyspozycji przez cały czas i w każdej chwili możecie Państwo zrezygnować z wynajmu*. Prawda, że to wygodne? A wygoda i zadowolenie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze.